MDF RIM-10M-CB-18&21 Rim Stripe, Solid Type, Candy Blue, MDF, 0.4 inch (10 mm) Width, 18 & 21 inch (10 mm)
★★★★★ 4.4 137 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.sehen-und-hoeren.de
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Item Weight 10.6 ounces
Item model number RIM-10M-CB-18&21
Package Dimensions 15.75 x 10.24 x 0.59 inches
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.4 out of 5
★★★★★
137 ratings | 56 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
81% (111)
4 stars
5% (7)
3 stars
2% (3)
2 stars
1% (1)
1 star
11% (15)